dodano 26 sty, 2011 w Aktualności

Do Dyrektorów oraz Pedagogów Szkolnych z terenu Powiatu Suskiego

Dyrekcja i Pracownicy Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Suchej Beskidzkiej serdecznie zapraszają pedagogów szkolnych lub wytypowanych nauczycieli ze szkół i placówek oświatowych z terenu Powiatu Suskiego na spotkanie szkoleniowe, dotyczące organizowania pomocy psychologiczno-pedagogicznej na terenie szkół i placówek oświatowych. Spotkanie odbędzie się w dniu 23.02.2011r. (środa) w godzinach 9.30- 12.00 w sali B1; w budynku Starostwa Powiatowego ul. Kościelna 5b, Sucha Beskidzka.

Planowany harmonogram spotkania:
Godz. 9.30
-Powitanie uczestników i przedstawienie planu spotkania Renata Spisak- Sowa – dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Suchej Beskidzkiej

Godz. 935

Godz. 10.35-10.50
Przerwa

Godz. 10.50-11.20
Przygotowanie szkół i placówek oświatowych do realizacji nowych zadań – praca w grupach

Godz. 11.20-12.00
Przedstawienie wniosków z pracy w grupach
Dyskusja

Serdecznie zapraszamy !