dodano 3 gru, 2014 w Aktualności

Cyberprzestrzeń – nowy obszar zagrożeń i pomocy psychologiczno-pedagogicznej

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

w Suchej Beskidzkiej ma zaszczyt zaprosić na

konferencję szkoleniową:

„Cyberprzestrzeń – nowy obszar zagrożeń i pomocy psychologiczno-pedagogicznej.”

która odbędzie się 11 grudnia 2014 r. (czwartek) w godzinach 9.00 – 13.00 w budynku Starostwa Powiatowego Sucha Beskidzka, ul. Kościelna 5b.

Szczegółowy program Konferencji:

900- 910       Powitanie Uczestników Konferencji – mgr Renata Spisak-Sowa dyrektor Poradni  Psychologiczno-Pedagogicznej w Suchej Beskidzkiej

910-945           „Zjawisko cyberprzemocy w perspektywie pracy policji” - st. asp. Anna Gąsiorek-Rezler – rzecznik prasowy komendy powiatowej policji w Suchej Beskidzkiej.

945-1030      „Cyberprzestrzeń – szanse i zagrożenia”- mgr Lucyna Świątek – kierownik oddziału Dziennego Terapii Uzależnienia od Alkoholu w szpitalu im. dr. Józefa Babińskiego, psycholog kliniczny, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, wykładowca w Małopolskim Ośrodku Szkolenia Terapeutów Uzależnień

1030 -1100   Przerwa kawowa

1100-1145    Dobre praktyki przeciwdziałania zjawisku szkolnej przemocy”- mgr Jakub Rzyman – pedagog, trener Treningu Zastępowania Agresji, pracownik Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Suchej Beskidzkiej.

1145-1230    „Cyberprzemoc – profilaktyka”- mgr Dawid Bałutowski – psycholog, certyfikowany trener i coach, stały współpracownik Instytutu Badań w Oświacie.

W trakcie trwania konferencji będzie możliwość zapoznania się z księgozbiorem Biblioteki Pedagogicznej w Suchej Beskidzkiej poświęconej omawianej tematyce.

Uczestnicy konferencji otrzymają zaświadczenia.

Sponsorzy:

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej