dodano 11 lut, 2016 w Aktualności

„Jak przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu nauczycieli”

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Suchej Beskidzkiej serdecznie zaprasza
na
konferencję szkoleniową:

która odbędzie się 03 marca 2016 r. (czwartek) w godzinach 9.30 – 14.00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej, ul. Kościelna 5b.

Szczegółowy program Konferencji:

930- 950 Rozpoczęcie konferencji i powitanie gości – dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Suchej Beskidzkiej – mgr Renata Spisak-Sowa, wystąpienia zaproszonych gości

950-1030 „Płonę i się nie spalam” – Jak porozumienie bez przemocy pomaga mieć kontakt z wewnętrzną motywacją – prowadząca: mgr Marta Kułagatrenerka komunikacji opartej na empatii i certyfikowana coachka. Założycielka i Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Krasnal w Krakowie. Prowadzi szkolenia rozwojowe oraz z zakresu efektywnej komunikacji.

1030-1200 „Aby zapalać innych samemu trzeba płonąć” część I – prowadzący: mgr Krzysztof Sobota -założyciel grupy trenerskiej. Pracuje dużo z nauczycielami, pomagając im odkryć zasoby w dzieciach i sprawić, by w szkołach pojawił się mentoring. Prowadzi warsztaty z rodzicami pomagając im porozumieć się z własnymi dziećmi i zapobiec wielu stresującym sytuacjom w życiu rodzinnym. Najnowszym tematem, którym zajmuje się obecnie jest analiza mocnych stron jakie tkwią w każdym z ludzi i wykorzystaniem tej wiedzy zawodowo i prywatnie.

1200 -1230 Przerwa kawowa

1230-1400 „Aby zapalać innych samemu trzeba płonąć” część II – prowadzący: mgr Krzysztof Sobota

1400Zakończenie konferencji

W trakcie trwania konferencji będzie możliwość zapoznania się z księgozbiorem Biblioteki Pedagogicznej w Suchej Beskidzkiej poświęconym omawianej tematyce.

Ilość miejsc jest ograniczona, w związku z czym prosimy o zgłoszenie uczestników do dnia 29.02.2016r. pod numerem telefonu 338742606. Uczestnicy konferencji otrzymają zaświadczenia.

Sponsorzy:

• Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej
  • Wójt Gminy Budzów
  • Wójt Gminy Stryszawa
  • Wójt Gminy Zawoja
  • Burmistrz Gminy Maków Podhalański
  • Wójt Gminy Jordanów
  • Burmistrz Miasta Jordanów
  • Ciastkarnia – piekarnia „URBAŃSCY”